fbpx
Logo_edu3Dkacja

NOWOŚĆ – Jedyne takie zajęcia we Włocławku!!!

Wspólnie z Edu3dkacja rozpoczynamy we Włocławku działalność edukacyjną związaną z drukiem, skanowaniem i projektowaniem 3D.

Technologia druku 3D jest uważana za jedną z najbardziej przyszłościowych dziedzin rozwoju przemysłu na świecie!!!

Proponujemy nowy wymiar edukacji dla Twojego dziecka, która rozwija wyobraźnię przestrzenną, w sposób praktyczny uczy nowoczesnej technologii a tym samym zapewnia najlepszy start w przyszłość 🙂
Warsztaty cykliczne

Cykliczne zajęcia pozalekcyjne

Cykliczne warsztaty dla dzieci już od 7 roku życia. Zajęcia obejmują trzy bloki tematyczne: projektowanie 3D, skanowanie 3D i drukowanie 3D. Na naszych zajęciach młodzi konstruktorzy uczą się projektować przedmioty, które następnie są dla nich wytwarzane na drukarkach 3D. Nasze urządzenia są mobilne, możemy zorganizować warsztaty w wybranej lokalizacji np. Twojej szkole.
warsztaty 3d

Jednorazowe warsztaty z drukiem 3D

Warsztaty maja na celu przedstawienie w sposób kompleksowy całego procesu powstania przedmiotu od naszego pomysłu po finalny wydruk w technologii 3D. Warsztaty z drukowania 3D to świetna okazja do poznania z bliska nowoczesnej technologii jaką jest drukowanie 3D. Zajęcia gwarantują praktyczną naukę, poczucie dumy z samodzielnie zaprojektowanego i wydrukowanego przedmiotu.
pokazy 3D

Interaktywny wykład

Nauka drukowania, skanowania i projektowania w technologii 3D to świetny sposób, aby edukować dzieci i młodzież o tym, jak wytwarza się produkty. Nasze pokazy uczą nowej technologii, jaką jest drukowanie 3D i skanowanie 3D. Staramy się przygotować młode pokolenia do świadomego wkroczenia na rynek pracy, gdzie zastosowania druku i skanowania w technologii 3D obejmują coraz więcej dziedzin nauki i produkcji. Pokazy mają charakter interaktywnego wykładu i mogą być kierowane do dużego grona słuchaczy.
plener 3d

Animacje na imprezach firmowych i piknikach rodzinnych

Organizacja na twoim wydarzeniu stoiska, na którym na żywo odbywa się drukowanie 3D. Eksperci w dziedzinie drukowania 3D w sposób przystępny „dla małych i dużych” przybliżą nowoczesną technologię jaką jest druk 3D. Zapewniamy ciekawą galerią wydruków. Plenerowe warsztaty z drukowania 3D urozmaicą każdy piknik rodzinny.
półkolonie 3d

Wykorzystaj czas świadomie

W okresach wakacji oraz ferii zimowych przygotowujemy krótsze cykle szkoleń z zakresu projektowania 3D, skanowania 3D oraz drukowania 3D. Nasze warsztaty uatrakcyjnią Twoją ofertę półkolonii. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy wydruk oraz certyfikat uczestnictwa.
popiersia 3d

Ciekawy pomysł na urodziny dziecka?

Zorganizujemy warsztaty 3D na urodzinach Twojego dziecka, co więcej za pomocą skanera 3D wykonamy skan twarzy jubilata i wydrukujemy jego popiersie na drukarce 3D, co będzie stanowiło doskonałą pamiątką zarówno dla dziecka jak i rodziców.
wydruki 3d

Ciekawy pomysł na prezent?

Nie masz pomysłu na oryginalny prezent na urodziny, Dzień Matki, święta…? Zapraszamy do wykonania skanu Twojej twarzy, na podstawie którego zaprojektujemy popiersie z indywidualną dedykacją. Całość zostanie wydrukowana na drukarce 3D i wręczona jubilatowi. Oferujemy także wydruki innych przedmiotów.
Call Now Button
error

Podoba Ci się to co robimy? Polub naszą stronę i udostępnij :)

Facebook
YouTube